Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vasbeton szerelő

  • A hirdetés 37 napja lejárt

Előre gyártott vasbetonelemeket és nagyátmérőjű vasbetoncsöveket gyártó, magyar tulajdonú pest megyei monori székhelyű vállalat keres munkatársakat a következő munkakör betöltésére:

vasbeton szerelő

Feladatok:

Üzemvezető által kijelölt szakmai munkafeladatok ellátása, úgymint:

  • vasszerelés, vasbeton termékek vasalásához
  • vasbetontermékeken kőműves munkák végzése

Elvárás:

  • szakmunkás végzettség
  • szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: általában Monor, esetenként néhány napos külső munkák országosan.

Az állás teljes munkaidőben tölthető be.

Előnyök:

  • B vagy C kategóriás jogosítvány
  • nehézgép-kezelői, darukezelői, targonca vezetői jogosítvány
  • mobilitási hajlandóság
  • tervolvasási jártasság
  • önálló munkavégzési képesség

Amit ajánlunk:

  • kiemelt bérezés
  • fejlődési lehetőség
  • biztos háttér
  • bérezés megegyezés szerint
  • a pozíció azonnal betölthető

Várjuk az önéletrajzokat.
Telefonszám: 06/29/610-460
Link megjelenítése

Helyek Monor
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Építőipari munkás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre