Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Varrógép műszerész - INTS/9/106

Nyíregyházi multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársakat

Varrógép műszerész

pozícióba

Ref.: INTS/9/106

Feladatok:

  • a varrógépek üzembe helyezése
  • a gyártásban használt gépek kötelező karbantartása
  • meghibásodás esetén a gépek javítása

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • multinacionális cég
  • versenyképes jövedelem

NY.SZ: XVI-M001/3777-2/2013

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI (Jelentkezés) GOMBRA KATTINTVA, A KARRIEROLDALUNKON TÖRTÉNŐ REGISZTRÁCIÓVAL LEHETSÉGES!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre