www.cvonline.hu

Varrógép - műszerész (Dombóvár)

  • A hirdetés 89 napja lejárt

Varrógép-műszerészt

keresünk!

Magas minőségű fehérneműk gyártásához

Munkavégzés helye: Dombóvár

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely, hosszútávú foglalkoztatás
  • Kulturált munkakörülmények
  • 1 műszak (7.00-15.20)
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárás támogatása (Kaposvárról, Komlóról, Hőgyészről ingyenes szállítás)
  • 25 évnyi szakmai tapasztalat

Feladat

  • Ipari varrógépek beállítása, javítása, karbantartása
  • Új technológiák bevezetésének előkészítése

Elvárások

  • Mechanikai-vagy elektroműszerész végzettsége (vagy ezek rokonszakmái)
  • Igényesség a munkavégzés során

A betanítást biztosítjuk!

Jelentkezését rövid fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen várjuk.
30/6963261

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.26.