Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Varró/ varrónő

  • Company_icon Galamb Méretes Szabóság
  • Location_icon V. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 122 napja lejárt

Szabóságunk a firenzei mesterszabó vezetésével létrejött új csapatába keres szabókat illetve varrónőket.

Varró / Varrónő

Ruházati termékek készítése, átalakítása, javítása szabásminta alapján vagy egyedi méret szerint, kézi és gépi varrással.

Feladatok:

  • a termék gyártásának előkészítése
  • szabásminta készítése vagy a kész minta egyénre alakítása a megrendelő elvárásainak megfelelően
  • kész termékek vasalása
  • kész termékek átalakítása
  • varrógépek szakszerű üzemeltetése

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • megbízhatóság, precizitás
  • önállóság
  • szakterületen szerzett tapasztalat
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Zoltán utca 12.

Bérezés: 180 000 HUF (nettó)

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Varrónő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre