Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Varázshegy demonstátor (nyugdíjas) - Budapest XIV. kerület

Régió: XIV. kerület, Budapest, Pest
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.11.12.
Hirdetés azonosító: 1603493
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk megbízásából nyugdíjas segítő munkatársat keresünk

Demonstátor

munkakörbe a Fővárosi Állat-és Növénykertben található Varázshegybe.

A Fővárosi Állat-és Növénykert 32 méter magas Nagysziklájának belső terében alakították ki a Varázshegy bemutató komplexumot. A több mint 16 tematikus bemutatóhelyből álló, 3000 négyzetmétert meghaladó hasznos alapterületen elhelyezkedő varázshegyi bemutatókban számos különleges állatfaj kerül bemutatásra, de akad benne térhatású mozi, sőt még időgép szimulátor is.

Feladatok

  • 3D mozi vetítői feladataiban segédkezés
  • "Időgép" szimulátor üzemeltetése
  • Állatbemutatók kisegítő feladatainak ellátása
  • Általános kiállítási felügyelet, nyitás/zárásban való segédkezés
  • Portalanítás, üvegfelületek tisztítása

Munkaidő: Leginkább hétvégente és ünnepnapokon, de hétköznap is lehetőség van munkavállalásra. Rugalmas beosztás szerint, határozatlan időre, napi 8 órában.

Elvárások

  • Min. középiskolai végzettség
  • Állómunka vállalása
  • Kiváló szintű kapcsolatteremtő,- és kommunikációs képesség
  • Kiváló szintű problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Udvarias kiszolgálás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (bruttó 1150 Ft/óra)
  • Hosszútávú, megbízható munka

Előnyök

  • Idegen nyelv ismerete, társalgási szintű nyelvtudás

További információ a 06/70/452-31-86-os telefonszámon vagy elektronikusan.

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Host, hostess
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Szakmunka / fizikai munka > Animátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre