Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vámügyintéző

  • A hirdetés 61 napja lejárt

A CEVA-nál a kiválóság az egyik legfontosabb vállalati érték. Munkatársaink szenvedélyesek és elkötelezettek a logisztika iránt, értik és napi szinten megélik az ellátási lánc kihívásait.
Több mint 41 000 munkavállalónk van szerte a világon. Büszkék vagyunk kollégáink elkötelezettségére és lelkesedésére. Ők mindannyian az ellátási lánc szakmai kiválóságai, szakterületük szakértői, legyen az logisztika, értékesítés, pénzügy, beszerzés, emberi erőforrás vagy informatika.
Keményen dolgozunk, megoldásokban, nem problémákban gondolkodunk, és örömmel tölt el mindannyiunkat, hogy együttműködve, ügyfeleinknek megoldásokat szállítva elérhetjük kitűzött céljainkat.

Ha ezek az értékek számodra is fontosak, csatlakozz százhalomabattai csapatunkhoz

pozícióba

EBBEN A POZÍCIÓBAN AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • Export vagy import számlák adatainak rögzítése vámprogramba,
  • Szállítmányok érkeztetése és kapcsolódó feladatok elvégzése,
  • Kommunikáció a partnerekkel, logisztikai csapattal, raktárral és társosztályokkal,
  • Vámhivatali ügyintézés, közreműködés,
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása közvetlen felettes utasítása szerint
  • Érvényes vállalati szabályok, munkautasítások és szabályzatok szerinti munkavégzés
  • Az érvényes törvények, rendeletek, szabályok, utasítások szerinti munkavégzés

A POZÍCIÓ SIKERES BETÖLTÉSÉHEZ AZ LÁBBIAKKAL KELL RENDELKEZNED:

  • Érettségi
  • Vámügyintéző végzettség
  • Vámügyintéző pozícióban szerzett néhány éves szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelv ismerete
  • Mindsoft, Softpoint vámszoftver kezelésben szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Remek csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Százhalombatta

Helyek Százhalombatta
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai menedzser, Szállítási ügyintéző, Vámügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Export-import menedzser, Export-import szakértő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre