Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vámpénztári termék- és folyamatfejlesztési szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.04.23.
Jelentkezési határidő: 2019.05.13.

OTP Bank

Vállalati Igazgatósága Értékesítéstámogatás és Üzletfejlesztési Főosztálya

Vámpénztári termék- és folyamatfejlesztési szakértőt

keres.

Feladatok:

  • Internetes és fióki vámfizetési tranzakciós szolgáltatás kapcsolódó üzleti folyamatainak a gazdája, felügyeli a teljes folyamatot
  • Részt vesz a vámpénztári rendszer megújításában, üzleti oldalról javaslatot tesz a folyamatok fejlesztési lehetőségeire, automatizálására, üzleti oldalról specifikálja az új rendszert, a módosításokat egyezteti a társterületekkel, kollégákkal.
  • Elkészíti az új vámpénztári rendszer ügyviteli utasítását, dokumentálja az üzleti folyamatokat
  • Üzleti oldalról kezeli az egyedi esetek megoldását (rendszer, ügyintézői és ügyfélhibák, hatósági megkeresések)
  • Részt vesz a napi zárás folyamatában, koordinálja az esetleges számviteli eltérések megoldását kapcsolatot tart a háttérműveleti illetve IT területtel a felmerülő hibák elhárításában

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Analitikus, rendszerezett gondolkodásmód
  • Komplex problémák megoldásában szerzett tapasztalat
  • 1-3 éves pénzügyi vagy telekommunikációs szektorban szerzett releváns gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Adatbáziskezelési ismeretek
  • Tranzakciós rendszerek üzemeltetésében, üzleti menedzsmentjében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Jelentkezési határidő: 2019. május 13.

Foglalkoztatás módja: határozott idejű, 6 órás részmunkaidő vagy teljes munkaidő

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre