Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vám- és jövedéki ügyintéző

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Nemzetközi partnerünk számára

kollégát keresünk

Feladatok:

  • A vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása
  • Vámdokumentáció ellenőrzése, vámokmányok kezelése és nyilvántartása
  • Kapcsolattartás a vámhivatallal, az ügyfelekkel és társosztályokkal
  • Készletnyilvántartás vezetése, raktári adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • EKAER,SAP ismeret, gyakorlat, szállítmányozási tapasztalat
  • Angol vagy német középfokú nyelvismeret
  • Középiskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér + cafetéria

Munkavégzés helye: XXII. kerület

Jelentkezés bérigénnyel ellátott önéletrajzzal lehetséges.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XXII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző, Vámügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre