Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vám- és jövedéki szakértő

  • Viresol Kft.
  • Visonta, Heves
  • A hirdetés 24 napja lejárt

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-papír- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

visontai munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Vámrendszer jogszerű alkalmazása, a vámtörvényben meghatározott feltételek szerint, a vámügyekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Vám és jövedéki feladatok ellátása
  • Környezetvédelmi termékdíj bevallással, nyilvántartással, engedély kérelmekkel, hulladékkezeléssel kapcsolatos ügyintézés
  • Meghatározza az áruk származását és vám értékét

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat vám és jövedéki, termékdíj területen
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el.

Helyek Visonta
Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vámügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre