Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vám adminisztrátor

  • Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva

Az NI Hungary Kft. Vám és Trade Compliance csoportjába keresünk Vám Adminisztrátort.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Vállalat által importált és exportált anyagok vámkezelése a jogszabályokban, a tevékenységi engedélyekben és a munkautasításokban rögzített követelményeknek megfelelően.
  • A vám csoport irodai adminisztrációs feladatainak megszervezése és folyamatos támogatása.
  • Közreműködés a vámkezelésekhez kapcsolódó dokumentációk, nyilvántartások és elszámolások elkészítésében, vezetésében és ellenőrzésében.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a szállítmányozókkal, valamint az anyacéggel
  • Aktív részvétel a folyamatok kidolgozásában és folyamatos fejlesztésében.

Elvárások:

  • Vám / Logisztikai végzettség
  • Legalább 2-3 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • MS Office (Outlook, Word, PowerPoint és Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • Precizitás, rugalmasság és kezdeményezőkészség

Előnyök:

  • Vámügyintézői képesítés
  • Vám területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • 10 ujjas gépírás

Amit kínálunk:

  • fiatalos légkör
  • kihívásokkal teli munka
  • rugalmas nappali munkarend
  • versenyképes cafeteria juttatási csomag

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző, Vámügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre