Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Valutapénztáros

  • Exclusive Change Kft.
  • Budapest, Borsod-Abaúj-Zemp...
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Az Exclusive Change Kft.

pozícióba munkatársakat keres.

A munkavégzés helye: Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye.

Főbb feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Ki- és befizetések lebonyolítása,
  • Pénztár kezelése,
  • Pénztárral kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása.

Leendő munkatársainkkal szemben támasztott elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Érvényes valuta pénztárosi vizsga,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Kulturált megjelenés,
  • Megbízható, pontos munkavégzés.

Szakképzetlen munkatársak beiskolázását szerződéssel vállaljuk!

Amit kínálunk:

  • Stabil technikai háttér, kényelmes munkakörnyezet,
  • Kiszámítható, versenyképes fizetés, próbaidő lejárta után plusz juttatások,
  • Kellemes munkahelyi légkör, felkészült, dinamikus csapat,
  • Stabil munkahely,
  • Rugalmas beosztás,
  • Foglalkoztatás a törvényi előírások maradéktalan betartásával.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Idegen nyelvtudás, illetve államilag elismert nyelvvizsga.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és szeretne egy dinamikus csapat tagja lenni, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát.

Helyek Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Heves
Pest
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Bankpénztáros
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre