Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Változásmenedzsment gyakornok felsőfokú nyelvtudással - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Jól beszélsz angolul és németül, és szívesen kamatoztatnád tudásod multi környezetben?

Akkor olvass tovább!

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata keres diák munkatársat

Változásmenedzsment gyakornok

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel az ügyfél change management-jének napi tevékenységében
  • Különböző jelentések, riportok készítése
  • Processzek betartatása
  • Aktív együttműködés a processz többi résztvevőjével
  • Közreműködés abban, hogy a szolgáltatási folyamat illeszkedjen a cég által meghatározott standardokhoz
  • A szolgáltatási szint teljesítése az ügyfél szolgáltatási szerződésben rögzített elvárásainak megfelelően
  • Utasítási, eszkalációs és riportolási rend valamint határidők betartása és betartatása a szolgáltatási folyamatban résztvevő belső és külső társzervezetekkel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony, min. 1 évig
  • Magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség – idegen nyelven is
  • Csapatmunkára való képesség
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Felsőfok) és német (Felsőfok)

Amit a cég kínál:

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Munkaidő:
Hétköznaponként 9 és 17:00 között

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Debrecen

Fizetés:
Br. 900 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre