Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Válogató gépkezelő

  • Szakmunkásállások.hu
  • Ócsa, Pest, Budapest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Térkő gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégünkhöz keresünk új munkatársakat

pozícióra. (Egyszerű fizikai betanított munkáról van szó).

Feladatok:

  • Automatizált gépsoron minőségellenőri feladatok ellátása
  • Hibás betonlapok, kövek válogatása, leemelése a gépsorról és ezeknek a raklapra való helyezése

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig
  • 2 műszak
  • 8 órás munkavégzés

Fizetés:

  • Nettó 170-220.000 forint

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú bejelentett munka
  • Munkaruha
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria már a második hónaptól

Elvárás:

  • Monotónia tűrés
  • Jó fizikum
Helyek Ócsa
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre