Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalkozói tanácsadó - Budapest, III. Flórián tér 15.

OTP Bank NyRt.
Régió: III. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.30.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Vállalkozói tanácsadó – Budapest, III. Flórián tér 15.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Vállalkozói hitelek ajánlása és értékesítése, tárgyalás lebonyolítása.
  • Vállalkozói számlavezetési feladatok ellátása.
  • Vállalkozói bankszámla és hitel gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése.
  • A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél tájékoztatás, kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfelek igényeihez kapcsolódó információgyűjtés.
  • Vállalkozói kapcsolattartó felé aktív referálás a kiemelt ügyfelekre vonatkozóan.
  • Egyéb banki- és bankcsoporti termékek keresztértékesítése.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség és min. 5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, vagy felsőfokú végzettség.
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Banki elemző, Banki értékesítő, Bankpénztáros, Befektetési tanácsadó, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre