Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalkozói munkatárs (Kistarcsa)

OTP Bank NyRt.
Régió: Kistarcsa, Pest

Hozzáadva: 2019.09.10.
Jelentkezési határidő: 2019.09.30.

A OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Vállalkozói munkatárs, Kisvárda

Mi lenne a Te feladatod:

  • Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, akvizíció
  • MKV ügyfélkör kiszolgálása
  • Hiteltárgyalások lebonyolítása, ügyféligények felmérése
  • Hitelképesség vizsgálat, ajánlatok összeállítása
  • Előterjesztések, szerződések elkészítése
  • Monitoring feladatok ellátása

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 2 éves pénzügyi vagy banki gyakorlat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
  • Felelősségvállalási képesség
  • Terhelhetőség, elemző képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Ezeket adjuk cserébe:

  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési lehetőségek
  • Motiváló erkölcsi elismerési rendszer

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kistarcsa
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Befektetési tanácsadó, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre