Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalkozási mérnök (Építőipar)

HSA Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.10.16.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Alvállalkozói ajánlatok beszerzése, kiértékelése, rendelések
  • Költségvetés készítése és költségvetések felülvizsgálata
  • Megrendelővel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Közvetlen felettes munkájának támogatása
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése

Elvárások:

  • Építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 éves előkészítői gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre,
  • Precízitás, megbízhatóság, agilistás
  • MS Office csomag és TERC program magabiztos ismerete
  • Vállalkozás előkészítői gyakorlat
  • Előregyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú Angol vagy Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Heves
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre