Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalati recepciós asszisztens

  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva
Szeretsz mindennap elegánsan megjelenni a munkahelyeden?
Sokat mosolyogsz és fontos számodra az emberekkel való személyes kapcsolattartás?
Ha van asszisztensi/kapcsolattarói tapasztalatod is, akkor ez a lehetőség neked szól!
Amik a feladataid lennének:
- Az érkező vendégek fogadása, kiszolgálása
- Telefonok fogadása, elérhetőségekkel kapcsolatos segítségnyújtás
- Beérkező, kimenő posta feldolgozása-elosztása,
- Társosztályok támogatása
- Irodai rendelések kezelése, beserzési feladatok
- Irodai készletek számontartása és adminisztrálása
- Számlák iktatása, szerződések kezelése, szkennelése

Elvárás

Jelentkezz, ha:
- Rendelkezel minimum. 1 év tapasztalattal az recepció/asszsiztencia/ügyfélszolgálat területén
- Közép szinten beszéled az angol nyelvet és a munkád során is szívesen használnád
- Szereted a komplex feladatokat és a pörgős munkanapokat, azonban az adminisztratív feladatokat is precízen el tudod látni

Amit nyújtunk

Amit kínálni tudunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fejlődés és perspektíva egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- Munkaidő: 8:00-17:00
- Lokáció: XI. kerület

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre