Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalati jogász

  • Unix Autó Kft.
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 15 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

A Te feladataid:

  • Cégjog, gazdasági jog, és munkajog területén jogi támogatás és tanácsadás nyújtása a vállalat vezetői számára
  • Fellebbezések kezelése, fizetési meghagyások kibocsátása, végrehajtási eljárások megindítása, a folyamatban lévő jogi ügyek nyomon követése
  • Közreműködés az általános cégeljárásban, alapító okirat szerkesztése, közzététele, jogi képviselet a Cégbíróság előtt
  • A társaság jogi képviselete perekben, hatósági- és peren kívüli eljárásokban, együttműködve a megbízott ügyvédi irodákkal
  • Szerződéskötések előkészítése, véleményezése és nyomon követése
  • A társaság működéséhez kapcsolódó jogi környezet és jogszabályi változások figyelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Egyetemi végzettség, valamint jogi szakvizsga
  • Cégjogi, gazdasági jogi és munkajogi jogszabályok stabil ismerete
  • Minimum 1-3 éves szakmai gyakorlat hasonló munkakörben
  • Megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás

Amit Neked kínálunk:

  • Kimagasló, stabil kereseti lehetőség
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Kiszámítható munkaidő szabad hétvégével
Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogi menedzser, Jogtanácsos
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre