Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VÁLLALATI JOGÁSZ (14-9602)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.25.

Nemzetközi, megújuló energiatermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

VÁLLALATI JOGÁSZ
(14-9602)

pozícióba.

Feladatok:

  • Felelősség a vállalat és projekttevékenységek jogi megfelelőségéért,
  • Kapcsolattartás a kiszervezett jogi tanácsadókkal,
  • Szerződések és jogi dokumentumok megírása, áttekintése, szakmai ellenőrzése,
  • Szerződéskötéseken való részvétel,
  • Egyéb jogi feladatok.

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi végzettség,
  • Polgárjogi, társasági jogi, új ipari létesítményekkel, beruházással kapcsolatos jogi ismeretek,
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat (junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Nemzetközi, biztos háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9602”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogi menedzser, Jogi vezető, Jogtanácsos
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre