Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalati informatikus

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Nógrád
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Vállalatunk autóipari világmárkák közvetlen beszállítója, amely több évtizedes múltra tekint vissza Magyarországon. Jelenleg informatikai osztályunkba keresssük új kollégánkat

munkakörbe.

Feladatok:

  • IT projektek menedzselése
  • MES rendszer bevezetésében való részvétel és üzemeltetésének támogatása
  • Költségvetés tervezésben való részvétel
  • A vállalatnál dolgozók szakmai támogatása, segítségnyújtás a technikai problémákat megoldására (1st és 2nd level)
  • IT rendszerekhez kapcsolódó adminisztratív munka elvégzése, rendszerdokumentációk készítése
  • IT service desk biztosítása, így különböző technikai problémák hibaelhárítása, elemzése, megoldása, nyomon követése és dokumentálása
  • A globális IT-szabványok bevezetése a cég telephelyén
  • A céges It/informatikai elvárások azonosítása és kivitelezése  szoros együttműködésben a globális IT csapattal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önállóság, ügyfélorientált szemlélet, segítőkész személyiség

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Helyek Nógrád
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre