Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalati autóflotta kezelő munkatárs - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Partnerünk egy közel 30 éve működő vállalat az operatív lízing, a hosszútávú autóbérlés és a flottakezelés területén.

Ha érdekelnek az autók és szívesen megismerkednél különféle típusokkal már most, akkor jelentkezz!

Vállalati autóflotta kezelő munkatárs

Feladatok:

  • Autók mozgatása autótelephelyen belül és kívül
  • Adminisztratív feladatok ellátása (keletkezett dokumentumok rendszerezése, lefűzése)
  • Részvétel az aukciók indításában (adatok/képek feltöltése, ellenőrzése)
  • Feladatvégzés Microsoft Office-ban (Word, Excel) (átadás/átvételi jegyzőkönyvek előkészítése; adatok rögzítése a belső rendszerekben és a segédtáblázatokban)
  • Bérautók felkészítése (szervíz esedékesség ellenőrzése, gumik ellenőrzése, autó tisztaságának ellenőrzése)
  • Autók visszavétele a használóktól (átvételi jegyzőkönyv pontos kitöltése)
  • Autók értékelése Eurotax-rendszer segítségével
  • Autók feltöltése a Használtautó.hu-ra (képek készítése, extrák ellenőrzése, segítség az árazásban)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Excel és Word ismeret
  • Érdeklődés az autók iránt
  • Precizitás, pontosság, felelős munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég biztosít:

  • Rugalmas munkaidő az iskolai menetrend szerint
  • Lehetőség a jövőbeli fejlődésre
  • Angol ingyenes nyelvoktatás
  • Kiváló irodai környezet
  • Éves, teljesítménnyel arányos béremelés
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkaidő:
Hétköznaponként 9-18 óráig

Heti óraszám:
20 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br. 1118 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Flottakezelő, Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre