Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vállalatfinanszírozási jogtanácsos

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, V. kerület

Hozzáadva: 2019.11.04.
Jelentkezési határidő: 2019.11.18.

A Jogi Igazgatóság

munkakör betöltésére munkatársat keres

Mi lesz a feladatod?

  • jogi tanácsadás a Bank kereskedelmi banki centrumainak vállalatfinanszírozási ügyleteivel, biztosítékaival kapcsolatban
  • jogi tanácsadás vállalkozások számlavezetésével, pénzforgalmával kapcsolatos kérdésekben
  • hitel-, kölcsön-, garancia, továbbá biztosítéki szerződések jogi véleményezése, egyedi szerződések készítése
  • szabályozási feladatok, ezen belül belső szabályzatok készítése, véleményezése,
  • az OTP Csoport működéséhez kapcsolódó jogi környezet és jogszabályi változások figyelése

Mit várunk Tőled?

  • jogi egyetemi végzettséget, legalább 2-3 éves tapasztalatot vállalatfinanszírozási jogi területen
  • felsőfokú, aktív angol nyelvismeretet
  • MS Office felhasználói szintű ismeretet
  • precíz, pontos, önálló munkavégzést
  • jó kapcsolatteremtő képességet

Az állás betöltése során előnyt jelent:

  • jogi szakvizsga, tőkepiaci és banki szakjogász végzettség
  • kereskedelmi faktoring jogi támogatásában szerzett szakmai tapasztalat
  • szakmai angol nyelv magas szintű ismerete és használata

Mit kínálunk?

  • igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokat
  • szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken való részvételt
  • fejlődő és innovatív vállalati hátteret
  • versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot

Munkavégzés helye: V. kerület

Jelentkezési határidő: 2019. november 18.

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogi menedzser, Jogtanácsos
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre