Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Validációs mérnök (Quality engineer)

HAYS Hungary Kft.
Régió: Vas

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Az Ön új cége
Nyugat-Magyarországi nemzetközi könnyűipari gyártópartnerünk tovább bővíti minőségügyi csapatát, amibe új Validációs mérnök kollégájukat keresik.

Az Ön új feladatai a pozíciójában

  • Új termékek jóváhagyatásának teljeskörű koordinálása
  • Kockázatelemzési folyamat lebonyolítása
  • A validációhoz kapcsolódó gyártásközi feladatok ellátása
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, szükséges dokumentációk elkészítése

Mire számíthat partnerünktől

  • Kellemes céges kultúrában való munkavégzés
  • Kimagasló fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai képzések
  • Előrelépési és karrierépítési lehetőség

Mire van szüksége a sikeres pályázathoz

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • 1-3 év, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • ISO 15378 és GxP környezet ismerete előnyt jelent

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol/német önéletrajzát.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre