Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Validációs mérnök - INTS/9/189

Szabolcs-Szatmár-Bereg-megyei partnercégünk számára keresünk munkatársat

Validációs mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/189

Feladatok:

  • A validálási rendszer karbantartása, üzemeltetése, a szükséges dokumentációk kezelése és nyilvántartása.
  • Szakmai tanácsadás és felügyelet a validálással foglalkozó mérnökök és más társosztályok, funkciók részére.
  • Részvétel az új termékek technikai bevezetésének ellenőrzésében, nyomon követésében.
  • Részvétel az új termelő berendezések, gépsorok telepítésében, beüzemelésében, gépi és minőségi mutatóinak, folyamatainak ellenőrzésében, hitelesítésben.
  • Részvétel a gépek, folyamatok validációjában.
  • Technikai folyamat-jellegű problémák feltárása és megoldása.
  • Validációs protokollok készítése, kitöltése, validáció lezárásához szükséges dokumentációk ellenőrzése.
  • Tréningek szervezése, tréning anyagok készítése a termelési operátorok számára.

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett, felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Szakmai tapasztalat a felsorolt területek valamelyikén: statisztikai folyamatszabályozás, diagnosztika, kísérleti tervezés, GMP, informatika.
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Egyéni fejlődési lehetőség.
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör.

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI (Jelentkezés) GOMBRA KATTINTVA LEHETSÉGES!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre