Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Válassz TE raktáros pozícióink közül!

Trenkwalder Kft
Régió: Szolnok

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2020.08.21.

Kiszámítható jövedelmet biztosító munkahelyet kínálunk, stabil nemzetközi nagyvállalati háttérrel!

Nyitott pozícióink raktáron belül:

  • Dobozoló
  • Sori kikészítő
  • Targoncavezető

  • Jó kézügyesség!
  • Éles látás
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Előny: összeszerelési tapasztalat, középfokú végzettség

Alapbér betanulást követően emelkedik!

  • Kereseti lehetőség: 150.000 Forinttól.
  • Havi bónusz
  • Ingyenes meleg étkeztetés
  • Cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Modern és fiatalos munkakörnyezet
A bejárás biztosított már 43 településről:
Abony, Bánhalma, Besenyszög, Cegléd, Cibakháza, Csataszög, Csemő, Fegyvernek , Homok(Tiszaföldvár), Jászalsószentgyörgy, Jászkarajenő, Jászladány, Kenderes, Kengyel, Kocsér, Kőröstetétlen, Kőtelek, Kuncsorba, Martfű, Mikebuda, Örményes, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szászberek, Szolnok, Szolnok-Szandaszőlős, Tiszabög, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tószeg, Törökszentmiklós, Törtel, Újszász, Újszilvás, Vezseny, Zagyvarékas, Mezőtúr, Tápióság, Tápiószentmárton, Tiszasüly.

Érdeklődni: +36-20/275-1642-es telefonszámon.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre