Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vákuumkemence Operátor - Lakatos javító

Starjobs Magyarország
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

Vákuumkemence kezelő munkatársakat,

hosszútávra, Veresegyházra.

Gondoltad volna, hogy a világon minden 6. másodpercben felszáll olyan repülőgép, amelynek a hajtómű-alkatrészeit a General Electric (GE) Aviation veresegyházi üzemében javították?

GE Aviation 2000-ben zöldmezős beruházás keretén belül kezdte meg működését Magyarországon, fő profilja a repülőgép hajtómű-alkatrészek javítása.

A Veresegyházon található üzemünk a térségben egyedüli alkatrész-javítóként támogatja a GE repülőgép nagyjavító üzemeit és a világ légitársaságait.

Az aktuális termelési programban meghatározott vákuumkemence területhez tartozó alkatrészek javítási folyamatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok:

·        A (Honeycomb) szegmens és gyűrű alkatrészekkel kapcsolatos tack weld operátori műveletek végrehajtása és vákuum kemencék működtetése,

·        Alkatrészek nyomon követése,

·        Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket,

·        Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, dokumentálja azokat,

·        Betanítást követően képes használni és üzemeltetni a gyártási/javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket az előírt utasítások/rajzok szerint ill. azokat szükség szerint számítógépen rögzíti.

Elvárás:

·        Munkakörhöz szorosan kapcsolódó szakmunkás bizonyítvány, fémipari végzettség

·        Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)

·        Kézügyesség

·        Három műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  •         Karosszéria lakatos végzettség

  •  Fémipari gépkezelői, vagy gépkarbantartói gyakorlat

Juttatások:

  •          Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

  •          Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

  •          Heti egyszeri gyümölcsnap

  •          Családi nap és/vagy Sport nap

  •          Masszázs

  •          Szemvizsgálat, szemüveg térítés

  •          Évenkénti tüdőszűrés

  •          Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

  •          Munkabérelőleg

  •          Üzemi orvosi vizsgálatok

  •          Vállalati kedvezmények

  •          Kedvezményes angol nyelv oktatás heti rendszerességgel.

  •          Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

            Önkéntes Pénztárak

  • Járóbeteg szakellátás.

  • Nagy értékű diagnosztika.

  • Egynapos sebészet.

  •        Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

  •          Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)·

  •          Hétvégi hazautazási támogatás.

  •          Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a vakuumkemence-operator-lakatos-javito-_120@starjobs.hu e-mail címre!

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre