Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vagyonőr

Vagyonőr

GLOBÁL KFT
Régió: XIII. kerület, IX. kerület, V. kerület, X. kerület, Budapest, Pilisvörösvár, Pest, XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.06.26.
header

Több éve a vagyonvédelmi piacon jelen lévő cég keres Budapesten XIII., IX., V., VI. kerületi A+ irodaházakba, Pilisvörösvár és X. kerület Logisztikai telephelyre és irodaházba, valamint a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér közelében, jó kiállású

Vagyonőröket, portásokat

Angol nyelv ismerete előny!

Irodaházas tapasztalat és alap angol nyelvtudás előny.

Vagyonőri igazolvánnyal rendelkezők előnyben!

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség,
  • Jó csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes környezet

Kereseti lehetőség:

NETTÓ 204.000 Ft- 250.000 Ft-ig.

Szolgálati beosztás irodaházanként változó, éjszakai 14-15 órás szolgálatok, valamint 24/48 órás szolgálatok.

Fényképes Önéletrajzokat várunk.

Helyek XIII. kerület
IX. kerület
V. kerület
X. kerület
Budapest
Pilisvörösvár
Pest
XVIII. kerület
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Portás / Gondnok

Mellow Mood Hotels

Az Atlas City Hotel *** dinamikus fejlődésnek k...
VIII. kerület, Budapest, Pest

fegyveres biztonsági őrségparancsnok helyettes

Magyar Államvasutak Zrt.

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti p...
Budapest