www.cvonline.hu

Vagyonőr

  • A hirdetés 154 napja lejárt

Az OS Security Kft. Budapest X. kerületi logisztikai központ őrzésére

Vagyonőr

munkatársat keres, azonnali belépéssel.

Napi 12 órás beosztás (hétfőtől péntekig 6-18 óráig, a hétvége szabad).

Feladatok: személy- és teherforgalom be- és kiléptetése, irányítása, ellenőrzése.

Feltétel:

  • érvényes vagyonőri igazolvány, tanúsítvány,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Bejelentett foglalkoztatás, kulturált munkakörülmények.

Érdeklődni: 06-70-315-7009

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet!

Helyek Pest
Budapest
X. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre