Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vagyongazdálkodási előadó

  • DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Vác, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Önálló Vagyongazdálkodási Csoportja

VAGYONGAZDÁLKODÁSI ELŐADÓ

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Főbb feladatai:

  • A társaságnál nyilvántartott vagyonnal kapcsolatos kimutatások, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Részvétel az üzleti terv értékcsökkenéssel kapcsolatos tervszámainak meghatározásában,
  • Beszámoló, Társasági adóbevallás, Helyi adó bevallás elkészítéséhez szükséges tárgyi eszköz adatok biztosítása,
  • Aktív közreműködés a Társaság tárgyi eszköz állományának leltár előkészítési, lebonyolítási, kiértékelési munkáiban.

Feltételek:

  • Középfokú gazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelő végzettség,
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Műszaki orientáltság,
  • SAP AM modul ismerete.

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások,
  • Munkába járás költségtérítés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, pozíció megjelölésével lehet.

Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre