Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletvezető (Shopmark)

  • budmil Zrt.
  • XIX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Budmil Zrt.

A budmil Zrt. a Shopmarkban található üzletébe keres rugalmas és divat-orientált üzletvezető munkatársat! Weblap: Link megjelenítése

A Budmil Zrt. adatvédelmi tájékoztatója a honlapján elérhető.

Üzletvezető
Shopmark

Feladatok:

Az alábbi kihívások várnak Rád nálunk:

  • Te felelsz a csapatod kiválasztásáért és megtartásáért. Kialakíthatsz egy megbízható és eredményes csapatot
  • Üzletedben minden nap tökéletes termékválasztékkal és polcképpel fogadod vásárlóinkat
  • Kézben tartod a készletedet és figyelsz az árukészlet folyamatos feltöltésére
  • Az eladói tevékenység és a csapatod irányítása mellett adminisztratív teendők is várnak rád

Elvárások:

A sikeres, mindkét fél részéről eredményes együttműködéshez az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Rendelkezel üzletvezetői tapasztalattal
  • Empatikus és vevőorientált személyiség vagy
  • Képes vagy önállóan döntéseket hozni
  • Pozitív kisugárzás és jó kommunikációs képesség jellemez Téged
  • Megbízható és precíz személyiség vagy

Amit kínálunk:

Cégünk számára fontos a munkavállalók elégedettsége, ezért az alábbiakat kínáljuk:

  • Versenyképes bérezés
  • Forgalom utáni jutalék
  • Időszakos versenyek és bónuszok
  • Tervteljesítési bónusz
  • Cafeteria juttatások
  • Bejárási támogatás
  • 1 év munkavégzés után járó magán egészségügyi ellátási biztosítás
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

1191 Budapest, Üllői út 201.

Helyek XIX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre