Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletvezető helyettes

  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva
Odavagy a divatért?
Szívesen kommunikálsz vásárlókkal?
Úgy érzed egy kisebb csapat irányítása is közel állna hozzád?
Minden álmod egy vezető divatmárka képviseletében dolgozni nap, mint nap?

Amennyiben a válaszod igen, Téged keresünk francia ruhamárka partnerünk csapatába, mint Üzletvezető helyettes!
-Az üzletvezető munkájának támogatása: az üzlet napi operatív működésének irányítása, a csapat motiválása, feladatok delegálása
-Az értékesítő csapat irányítása, aktív részvétel az értékesítésben
-A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
-A forgalom és a különböző mutatók folyamatos nyomon követése, statisztikák elemzése
-Az üzletkép kialakítása a cég értékeinek és előírásainak megfelelően
-Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárás

-Minimum 2-3 év tapasztalat kiskereskedelmi üzlet vezetésében, vagy hasonló pozícióban
-Erős merchandising készség, divatismeret
-Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség és felelősségvállalás
-Értékesítés-orientált szemlélet
-Egyenes és meggyőző kommunikáció, mind az értékesítő-csapat, mind pedig a vezetőség felé
-Priorizálás, erős multitasking képesség
-Pozitív és nyitott gondolkodás, kiváló probléma-megoldó készség
-Energikus és motivált személyiség, csapatszellem
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Nívós környezet
-Multinacionális vállalat
-Könnyen megközelíthető lokáció

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletvezető
Aktiválás időpontja 2019.08.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre