Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A Magenta Andrássy úti márkaboltjának kiváló csapatába keresünk a márkát jól ismerő, elkötelezett, tapasztalt eladókat kiemelt fizetéssel bolti és online értékesítésre teljes munkaidős állásba.

Kik vagyunk?
Link megjelenítése

Üzletvezető / értékesítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Bolti értékesítés: vásárlók kiszolgálása, divattanácsadás
  • Online értékesítés: Rendelések előkészítése, teljesítése, utánkövetése
  • Az üzletmenet folytonosságának felügyelete

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • A Magenta márka ismrete
  • Pontos, rugalmas munkavégzés
  • Önállóság
  • A divat iránti érdeklődés
  • Word, excel felhasználó szintű ismerete
  • Pénztárgép ismerete
  • Érettségi bizonyítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Kereskedelmi tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kíváló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Karrier

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 1062 Andrássy út 57.

Szeretettel várjuk Önt is az Andrassy út 57- ben!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre