Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletvezető - eladó

  • Az álláshirdetés ma lejár

Jó kereseti lehetőséggel

Üzletvezető-eladót

felveszünk Nyíregyházán a Sugarbird és a Mayo Chix ​márkaüzletünkbe.

Feladatok:

  • Meglévő és új vásárlók udvarias, színvonalas kiszolgálása
  • Kapcsolatteremtés a vásárlókkal, nyitott és kedves hozzáállás

Elvárások:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat a divat területén
  • Megbízhatóság
  • Ápolt külső
  • Leltárkészlet felelősségteljes vezetése
  • Pontosság, felelősségtudat
  • Számítógép, -word, excel- felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Vásárlóbarát hozzáállás és kiváló kommunikációs készség
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit nyújtunk:

  • Vonzó juttatási csomag
  • Kiemelt bérezés
  • Utazási térítés
  • Rugalmas munkaidő
  • Személyzeti kedvezmények
  • Dinamikus, változatos munka

Szenvedélyed a divat, ambiciózus és energetikus személy vagy aki képes egy csapat irányítására?

Akkor nálunk a helyed!

Jelentkezni személyesen, fényképes önéletrajzzal a Nyírpláza Szegfű út 75, földszintjén a Mayo Chix márkaüzletében vagy elektronikusan lehe​t.

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre