www.cvonline.hu

Üzletvezető (Budapest)

  • Company_icon Pirex 98 Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

Budapesten ÚJONNAN NYÍLÓ üzletünkbe keresünk munkatársat

Üzletvezető

munkakörbe.

Feladatok:

  • az üzlet zavartalan működésének biztosítása
  • a dolgozói csapat vevőorientált vezetése, motiválása, betanítása
  • napi ügymenet felelősségteljes biztosítása (árurendelés, bevételezés, minőségi átvétel, áruforgalmi jelentések, adatszolgáltatás, egyéb bolti adminisztráció)

Elvárásaink:

  • szakirányú kereskedelmi végzettség, érettségi bizonyítvány
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • kereskedelmi érzék
  • jó kommunikációs készség
  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • céltudatosság, eredményorientáltság
  • precizitás, pontosság
  • feltétel: min. 5 éves szakmai gyakorlat, kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • átlag feletti jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • önálló munkavégzés
  • stabil háttér
  • karrierlehetőség
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes, telefonszámmal és e-mail címmel ellátott önéletrajzát e-mailben a lenti címre várjuk.

A „Tárgy” mezőbe kérjük beírni: „ÜZLETVEZETŐ BP”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.14.