Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletvezető (Budapest, Aréna)

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Claire's – Vegyen részt a sikerünkben!

Álláslehetőség – Üzletvezető

A feladatról

A Claire's üzletvezetőjeként a legfontosabb feladataid:

  • Értékesítés és profit: az üzlet céljainak elérése az eladások irányításán keresztül
  • Vevők kiszolgálása: a vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása
  • A bolt működése: biztosítani, hogy az üzlet zökkenőmentesen működjön
  • Kereskedelem: biztosítani, hogy az üzlet jól el legyen látva áruval, illetve az utasításoknak megfelelően működjön
  • Munkatársak irányítása: toborzás, kiképzés, irányítás, iránymutatás és fejlesztés annak érdekében, hogy a csapat megfeleljen a kihívásoknak és eredményeket érjen el
  • Füllyukasztás (teljes körű képzést kap minden alkalmazott)

Mit várunk Tőled?

  • Egy kis alapterületű üzletben üzletvezető, vagy egy nagy üzletben üzletvezető-helyettesi tapasztalattal rendelkezel
  • Erőteljes vezetői készségekkel rendelkezel
  • Tapasztalattal rendelkezel a kereskedelmi és üzleti eredmények elérése terén
  • Van tapasztalatod egy csapat irányítása / felügyelete terén a kulcs teljesítmény-mutatók elérése érdekében
  • Vevőorientált és eredménycentrikus vagy
  • Elhivatottságot érzel a kiskereskedelem és a divat iránt
  • Árukihelyezési gyakorlattal rendelkezel
  • Van gyakorlatod munkatársak toborzása, kiképzése, irányítása és fejlesztése terén
  • Kommunikatív, kiváló tervező, szervező vagy
  • Motivált és nyitott vagy a kihívások elfogadására
  • Előny, ha kiegészítők és ékszerek forgalmazásában van tapasztalatod
  • Angol nyelv ismerete előny, de nem feltétel

A Claire's

  • Vezető divatékszer kereskedők vagyunk, világszerte több mint 3000 üzlettel – Észak-Amerikában, Japánban és Európában (Európában több mint 1000 üzletünk van)
  • Divatékszerekre, kiegészítőkre és kozmetikumokra specializálódtunk
  • Fő vevőkörünk gyerekektől fiatal nőkig terjed. Vevőinknek hangulatot és stílust kínálunk: nőies és csinos, egyedi és egyéni, egyenesen a divatbemutatók kifutóiról
  • Nálunk öröm dolgozni! Szívesen vesszük, ha dolgozóink termékeinket viselik
  • Ösztönözzük és támogatjuk továbbképzésedet. Ha elkötelezett, ambiciózus vagy és szívesen tanulsz, biztosítjuk azokat a készségeket, amelyekre vállalatunkon belül szükséged van
Helyek Budapest
Pest
VIII. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre