Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletvezető - Balatonboglár

  • Eurofamily Kft.
  • Balatonboglár, Somogy
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Üzletvezető

Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.
Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni?

Jelentkezz hozzánk, BALATONBOGLÁRI üzletünkbe!

Főbb feladatok

  • Vásárlóink elégedettségének biztosítása, minőségi vevőkiszolgálás szinten tartása és folyamatos fejlesztése
  • Az üzletben dolgozók munkájának beosztása, irányítása, felügyelete, munkatársak motiválása, teljesítményértékelése
  • Árurendelés, optimális készlet biztosítása
  • Részvétel a leltár megszervezésében, lebonyolításában
  • Üzletmenet és belső szabályok alapos ismerete, ezek pontos végrehajtása
  • Napi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 2-3 év kereskedelmi tapasztalat hasonló pozícióban vagy nagy létszámú csoport vezetésében
  • Középfokú kereskedelmi végzettség, szakma szeretete
  • Felelősségteljes és átlagon felül elkötelezettség
  • Képesség több egy időben zajló feladat koordinálására, magas szintű szervezőkészség
  • Megbízható, stabil számítógépes ismeretek (MS Excel, Word, Drive, Power Point, kasszaprogram)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Jó csapat, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Éves egyéb béren kívüli juttatások (hűségjutalom, 13.havi fizetés, EuroFamily ajándékkártya)
  • Próbaidő leteltét követően egyszeri 15.000 Ft-os kifizetés EuroFamily ajándékkártyára
  • Munkabér előleg felvételének lehetősége, 1 havi nettó bérnek megfelelő összegig a próbaidőt követően
  • Kedvezményes munkavállalói mobiltelefon szerződés, 7. teljes hónaptól
  • Gyümölcs és zöldség juttatás hetente
  • Sporttevékenység után járó jutalom kifizetés
  • Rendszeres csapatépítési lehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Balatonboglár
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre