Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Üzlettámogatási gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.15.
Hirdetés azonosító: 1861887
lejárt
FELADAT

A szolgáltatási egység vezetői csapatának támogatása a hatékony és jól szervezett munka és a zökkenőmentes operatív feladatok ellátásának érdekében.

  • Szoros együttműködésben a terület vezetőjével és csoportvezetőivel
  • Adatgyűjtés, nyilvántartások kezelése
  • Döntéshozatali anyagok, prezentációk készítése
  • Kimutatások, elemzések előkészítése
  • Akciótervek készítése és a feladatok teljesülésének nyomonkövetése
  • Ad-hoc feladatok ellátása
PROFIL
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgató jogviszony)
  • Középfokú német nyelvtudás és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Alap MS Office ismeret IT képzettség (user szint)/Tapasztalat IT folyamatokban
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó és pontos szervező készség

Előny:

  • Adminisztratív munkakörben betöltött tapasztalat előnyt jelent

Személyiség:

  • Jó kommunikáció, megbízható.
  • Rugalmas és terhelhető.
  • Analitikus képesség, gyors feladatmegoldás, proaktív személyiség.
  • Nyitott, barátságos, megbízhatóság

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Iratkozzon fel állásértesítőre