Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Budapest partnerünk a magyar bértextil ipar meghatározó szereplője. A megnövekedett ügyféllétszám miatt új munkatársat keresnek

Üzletkötő

munkakörbe

Feladatok

  • meglévő ügyfelek megkeresése, új üzleti lehetőségek felkutatása (farm-sales)
  • bejövő érdeklődések, ajánlatkérések lereagálása
  • igényfelmérés, kalkulációk, ajánlatok és szerződések elkészítése, megkötése
  • értékesítési, látogatási és egyéb célok teljesítése
  • tevékenységek rögzítése ügyfélkapcsolati-rendszerben, jelentések készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • értékesítési tapasztalat, csapatjátékos szemlélet
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • magabiztos számítógépes ismeretek
  • önállóság és jó problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Juttatások:

  • alkalmazotti munkaviszony, nemzetközi vállalati háttér
  • modern, biztonságos munkakörnyezet, családias légkör, barátságos csapat
  • fix alapbér
  • teljesítményarányos, versenyképes bónuszrendszer
  • karrierlehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • laptop, vállalati mobiltelefon
  • vállalati autó magánhasználat lehetőségével

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed és rendelkezel megfelelő tapasztalattal, küldd el nekünk jelentkezésed.
Ezt követően telefonon fogunk megkeresni és időpontot egyeztetni egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Üzletkötő

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása