Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • Pántológép Csomagolástechnikai Kft.
  • Pest, Budapest, IV. kerület
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Csomagolás, ezen belül pántolástechnika területén dolgozó, 25 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, magyar tulajdonú, multinacionális márkaképviseletként az iparágon belül meghatározó cégként jelen lévő Pántológép Csomagolástechnikai Kft., új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜZLETKÖTŐ

Feladatok:

  • új partnerek felkeresése és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • árajánlatok készítése, projektek követése
  • ezek eredményeképpen üzletek megkötése

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • precizitás, önálló, feladatorientált munkavégzés
  • önálló problémamegoldó készség, agilitás
  • kollégákkal jó munkakapcsolat kialakítása, fenntartása
  • B kategóriás vezetői engedély, gyakorlat

Előnyt jelent:

  • üzletkötői munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • motivációs levél megküldése az önéletrajz mellé
  • műszaki szemlélet, gyártástechnológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • minőségi munkakörnyezet
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • a feladatok elvégzéshez szükséges képzés biztosítása
  • céges autó és telefon a munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

  • budapesti cégközpont (IV. kerület)
  • partnereinknél, az ország egész területén

Weblapunk elérhető a Link megjelenítése oldalon.

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
IV. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre