Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A szombathelyi NVM-Technic Kft. kis szériás gépalkatrészek és egyedi készülékek tervezésével, gyártásával foglalkozik, zömmel autóipari ügyfelei számára.

Termékeinket nagypontosságú, modern CNC gépeken állítjuk elő, ezért ügyfeleink között tudjuk a legnagyobb és legnevesebb multinacionális gyártó cégeket (pl. LuK Savaria, Epcos,  Roto, Flextronics).

Új kollégát keresünk a következő munkakörbe:

Üzletkötő

Új munkatársunk legfőbb feladata az üzletfejlesztés, vagyis új ügyfelek szerzése, valamint a meglévő ügyfeleinkkel a kapcsolatok ápolása és fejlesztése.

Feladatok

  • Növekedési stratégia kidolgozása és megvalósítása.
  • Új partnerek felkutatása, bemutatkozó tárgyalások szervezése, megrendelések szerzése.
  • Meglévő partnerekkel személyes kapcsolattartás, teljes körű ügyintézés.

Elvárások:

Az ideális jelöltnek már van tapasztalata műszaki cégnél üzletszerzésben és üzletfejlesztésben, mert ügyesen találja meg a piaci réseket és lehetőségeket, továbbá kifejezetten ügyesen épít kapcsolatok és könnyen találja meg a hangot a megrendelőkkel.

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás előny.
  • Saját gépkocsi előny.

Amit nyújtunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes és fejlődőképes munkabér / vállalkozói megbízási forma.
  • Laptop, telefon.
  • Stabil műszaki és pénzügyi háttér.
  • A folyamatos fejlődéssel járó szakmai kihívások.

Honlap címünk:

Link megjelenítése

Helyek Szombathely (Szombathely, Szövő u. 100, 9700 Magyarország)
Vas
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő, Üzletfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Elvárt nyelvtudás Magyar
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre