Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • UNITOOL-Plastik Kft.
  • Diósd, Pest, Budapest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Műanyag fröccsöntött termékek, alkatrészek és szerszámok gyártásában jártas

Üzletkötő

kollégát keresünk.

Feladatok:

  • új, potenciális ügyfelek felkutatása, személyes felkeresése
  • vásárlói igények felmérése, felkeltése
  • termékek, szolgáltatások értékesítésének elősegítése, maximalizálása
  • piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a tulajdonos és az ügyvezető felé

Elvárások:

  • többéves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • vállalkozói státusz, vagy arra való hajlandóság

Előny:

  • angol és / vagy német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • teljesítményarányos, jutalékos rendszerben történő bérezés

Munkavégzés és bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet.

Helyek Diósd
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi specialista
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szabadúszó / vállalkozó
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre