Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletkötő

Üzletkötő

Human Centrum Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.03.26.
Jelentkezési határidő: 2018.09.04.

Üzletkötő

24 éve működő higiéniai termékeket forgalmazó cégünkhöz keresünk üzletkötő munkatársakat hosszú távra, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Cégeknek értékesítés higéniai termékeket
  • Szerződéskötés, partnerek megkeresése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • minimum érettségi bizonyítvány
  • felhasználási szintű számítástechnikai ismeret
  • Nagy munkabírás, vevőorientált személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig (8:00-16:00)

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely biztonsága
  • Versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz+cafetéria
  • Céges autó
  • Plusz jutalék lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Vagy jelentkezz az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.08.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre