www.cvonline.hu

Üzletkötő

Régió: Budapest
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.07.19.
Hirdetés azonosító: 1822916

24 éve működő higiéniai termékeket forgalmazó cégünkhöz keresünk üzletkötő munkatársakat hosszú távra, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Cégeknek értékesítés higéniai termékeket
  • Szerződéskötés, partnerek megkeresése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • minimum érettségi bizonyítvány
  • felhasználási szintű számítástechnikai ismeret
  • Nagy munkabírás, vevőorientált személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig (8:00-16:00)

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely biztonsága
  • Versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz+cafetéria
  • Céges autó
  • Plusz jutalék lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Vagy jelentkezz az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre