www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 141 napja lejárt

Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi telephelye

Üzletkötőt

keres Kelet-Magyarország területére, élelmiszeriparba tartozó vevők
látogatására

Feladatok:

  • Élelmiszeripari termék ekés specialitások kereskedelme
  • Rendszeres vevőlátogatás
  • Meglévő ügyfelek kezelése, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kiadása, piacfejlesztés
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari mérnök végzettség
  • Min. 2-3 éves szakirányú gyakorlat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Erős kereskedelmi véna
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Célorientált, önmotivált, dinamikus személyiség
  • Lehetőleg Hajdú-Bihar megyei lakcím

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelmezési csomag (alapbér+jutalék)
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Személygépkocsi
  • Notebook
  • Telefon
Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.03.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre