Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletkötő / területi képviselő

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Kelet Magyarország egyik meghatározó mirelit élelmiszer nagykereskedelmi vállalata értékesítői csapatába keresünk jó kommunikációs készséggel rendelkező, elkötelezett és tapasztalt munkatársat,

Üzletkötői / területi képviselői

munkakörbe, hosszú távú álláslehetőséggel Jász-Nagykun-Szolnok megyében.

FELADATOK RÉSZLETEZÉSE:

  • A meglévő ügyfélkör vásárlói igényeinek proaktív kiszolgálása és új igények felkeltése, telefonon és személyesen történő kapcsolattartás és értékesítés
  • Intézményi nagyfelhasználók (mint potenciális ügyfelek) felkutatása és megkeresése, részükre egyedi ajánlatok összeállítása
  • Új vásárlók felkutatása, hideghívások lebonyolítása
  • Ajánlatok összeállítása és kiküldése a meglévő és az újonnan megcélzott ügyfélkörnek
  • Reklamációkezelés
  • Rendszeres rendelésfelvétel vagy a rendelések befolyásolása a partnereknél a heti ütemterveknek és forgalmi terveknek megfelelően
  • Együttműködés a kiszállító raktár egységeivel és az adminisztrációval.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat értékesítőként
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat, helyismeret
  • Magabiztos, jó megjelenés
  • Vevőorientált szemlélet

SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

  • Önállóság és hatékonyság a munkavégzésben
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőző készség
  • Ügyfélközpontú és szolgáltatásorientált szemléletmód
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Csapatjátékos szellem

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, gyorsan bővülő, magyar tulajdonban lévő vállalat a munkáltatói oldalon
  • Hosszú távú, fix munkavégzési lehetőség
  • Versenyképes, fix alapjövedelem és teljesítményfüggő bónusz
  • Fejlődési lehetőség
  • Tiszta jogviszony
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Autó, telefon
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre