Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletkötő, műszaki ügyintéző

  • Az álláshirdetés 8 napja lett frissítve

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása,
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, ügyféllátogatások,
  • komplex árajánlatok, pályázatok írása, projektek műszaki körülményeinek előkészítése,
  • általános kereskedelmi feladatok, mint árajánlatok készítése, érkező- és beszállítói (nemzetközi) rendelések, végszámlák elkészítése, azok nyilvántartásának kezelése, stb.,

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • mérnöki, vagy vegyész diploma,
  • széleskörű műszaki, vagy vegyipari ismeretek,
  • jó angol nyelvtudás,
  • 5-6 éves kereskedelmi, üzletkötői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • nemzetközi háttérrel rendelkező, családias cég, jó munkakörülmények,
  • versenyképes fizetés,
  • féléves és év végi prémium,
  • munkavégzéshez első osztályú eszközök (gépkocsi, számítógép, telefon, stb.)

Céginformáció:

A Busch vezető világcég a vákuumszivattyúk- és rendszerek gyártása, kereskedelme, szervizelése terén. Német anyacégünket 1963-ban alapította a jelenlegi tulajdonos és felesége. A cég azóta is családi vállalkozás, de a nemzetközi cégcsoporthoz már 42 országban 60 cég tartozik, gyártó cégekkel Németországban, Svájcban, Angliában, USA-ban, Dél-Koreában, Csehországban. A termékeink a vákuumszivattyúk széles skálája, az ipar minden területére. A magyar leányvállalat 2008-ban lett megalapítva, dinamikusan fejlődik, 2018-ban több, mint nettó 2 millió Euro forgalmat teljesített. Az alkalmazottak létszáma jelenleg 8 fő. A szigetszentmiklósi székhelyünkön iroda, javító műhely és raktár található.

A cég tevékenysége:

Busch vákuumszivattyúk- és rendszerek valamint javítási és szerviz szolgáltatások kereskedelme magyarországi ügyfelek körében,

Fő kategória:    Értékesítés, Kereskedelem

Kategóriák:       Mérnök, Műszaki értékesítő

A munkavégzés helye:

  • a cég szigetszentmiklósi székhelye,
  • esetenként belföldi ügyfelek,
  • esetenként testvércégeink központjai világszerte

Szükséges dokumentumok:

  • magyar és angol nyelvű önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • legmagasabb iskolai végzettséget igazoló tanúsítvány,
  • nyelvvizsga igazolás (ha van)

web: Link megjelenítése

Egyéb:

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a Busch Vacuum Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.

Helyek Szigetszentmiklós
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre