Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletkötő, műszaki tanácsadó

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Legyél

a Polmetál Pruszynskinél!

Ha középfokú építész, építő végzettséggel rendelkezel, szeretsz utazni, könnyen kommunikálsz másokkal, és van benned tettvágy, akkor nálunk a helyed!

Mit érdemes tudnod rólunk?

  • A 8 országban jelenlévő Pruszynski cégcsoport hazai tagja, a Polmetál Pruszynski Kft. prémium minőségű, acélból készült tetőfedő, homlokzati és térelválasztó termékeket gyárt és forgalmaz, lakossági, ipari és mezőgazdasági célokra egyaránt, akár 50 év garanciát ígérve.

Mik lesznek a feladataid ebben a pozícióban?

  • Kapcsolattartás
  • Üzletszerzés
  • Műszaki tanácsadás
  • Új ügyfelek szerzése
  • Ajánlatkérések feldolgozása

Mik az elvárásaink feléd?

  • Szeress utazni, mivel a munkavégzés helye kötetlen
  • Legyél műszaki beállítottságú
  • Rugalmas hozzáállású
  • Jó tárgyalóképességű

Hol számítunk rád?

  • A munkavégzés országos vagy regionális.

Mit kell tudnod még?

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Itt a lehetőség, hogy bizonyítsd rátermettségedet!

Amit kínálunk!

  • 210.000 Ft alapbér + 50.000 Ft mozgó  bér (bruttó)
  • Nettó 30.000 Ft béren felüli juttatás, amely teljesítmény alapján számolt Bónusz
  • 35.000 Ft Cafeteria
  • 13. és 14. havi bér (a Cég teljesítményétől függően)
  • Jutalék egy bizonyos forgalom elérése után (személyes megegyezés szerint)
  • Utazási költség térítése, telefon és laptop
Iratkozzon fel állásértesítőre