Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzleti támogató - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Partnerünk repülőgép szimulációval, szimulátor elemzésével, tesztelésével és programozásával foglalkozik.

Csapatába keresi új, diák munkatársát

Üzleti támogató

pozícióba!

Feladatok:

  • Havi üzleti folyamatok támogatása
  • Adminisztratív (könyvelés, számlázás, beosztások) feladatok ellátása
  • Excel riportok készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Microsoft Excel, adatbázis ismeret (nem programozás, adattáblák összekötése)
  • Pontosság, jó kommunikációs készség
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Felújított, modern irodaház
  • Kávé

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Gazdasági tanulmányok
  • Visual Basic for Application
  • MS SQL ismeretek

Heti óraszám:
10 - 15 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br. 1400 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Pénzügy, számvitel
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre