Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzleti kontroller - Retail szektor

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

A pozícióról

Ügyfelünk, szektorában Európa-szerte piacvezető multinacionális kiskereskedelmi (non-food) vállalat, mely több mint 40 országban van jelen. A közép-európai régióban, több mint 200 üzletet üzemeltető magyarországi leányvállalatának üzleti kontrolling csapatába keresünk fejlett elemzői készséggel rendelkező

üzleti kontrollert

Feladatok

  • napi, heti, havi riportok készítése; új riportok generálása
  • elemzések készítése
  • zárásban való részvétel (SAP, BW és Excel használata)
  • tervezésben való aktív részvétel (modellek kezelése, fejlesztése, karbantartása), együttműködés a társosztályokkal
  • havi részletes tervek készítése, rendszerbe való betöltése
  • rendszerek elemzése, fejlesztése
  • kapcsolattartás a globál központtal, adatok szolgáltatása

Elvárások

  • pénzügyi/gazdasági diploma
  • 3-5 éves, ideálisan kiskereskedelmi vagy FMCG nemzetközi cégnél szerzett elemző fókuszú üzleti kontrolling tapasztalat
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • magas szintű Excel gyakorlati tudás; emellett SAP, BI/BW gyakorlati tudás előnyt jelent
  • fejlett elemzői és kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás, proaktivitás

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre