www.cvonline.hu

Üzleti folyamat támogató gyakornoki diákmunka

  • A hirdetés 994 napja lejárt

Feladatok:
  • Termék (SW) tesztelés - funkcionális szempontból
  • HW és SW alapvető üzemeltetési feladatok
  • Új megoldások/alkalmazások keresése
  • IT rendszerintegrációkban való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai/műszaki (végzős, vagy pályakezdő)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Pontosság, kreativitás, pozitív attitűd
  • Kiemelten fontos az IT ismeret (alapvető üzemeltetési ismeretek)
  • Programozási jártasság
Amit kínálunk:
  • 1 éves gyakornoki programot - heti 20 órás rugalmas munkaidőben
  • Multinacionális környezet
  • Új technológiák megismerését
  • Orientálódást értékesítés vagy sales support terület felé
  • Folyamatos belső képzéseket, tanulási lehetőséget
  • Laptopot
  • Gyakornoki fizetést
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI, kerület.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: UZLET-KON
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol