Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzleti elemző/Business analyst (9810)

Feladatok: •banki informatikai rendszer részletes üzleti specifikációjának összeállítása;•banki informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt banki folyamatok elemzése;•logikai rendszerterv elkészítése, illetve üzleti szempontból történő véleményezése;•banki informatikai alkalmazás felhasználói, üzleti tesztelése;•a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése, a rendszer üzleti dokumentációinak, felhasználói szintű leírásainak elkészítése.Elvárások:•az ideális pályázónk érdeklődik az informatika iránt, és motivált abban, hogy szakmai mentor programunk segítségével elsajátítsa a szükséges szoftvertervezési ismereteket;•gazdasági területen szerzett diploma/ folyamatban lévő tanulmányok (heti min. 30 óra vállalása szükséges);•közép/ felsőfokú stabil angolnyelv-tudás (szóban és írásban);•konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek;•belső motiváció, csapatban gondolkodás;•utazási hajlandóság.Előnyök:•1-2 év banki környezetben szerzett szakmai tapasztalat;•1-2 év rendszerszervezői, üzleti elemzői szakmai tapasztalat.Amit nyújtunk:•nemzetközi banki projekteken folyamatos szakmai fejlődés;•konstruktív vállalati kultúra, egymást segítő összetartó közösség;•versenyképes juttatási csomag; széleskörűen választható cafeteria;•előmeneteli lehetőség;•rendszeres csapatprogramok, közösségi események;•telefon előfizetés;•sportolási lehetőségek.

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Heti 30 munkaóra
Munkabér 1300 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.12.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Üzleti elemző

Schönherz Iskolaszövetkezet

Partnerünk több százezer ügyfélnek tesz elérhet...
IX. kerület, Budapest, Pest

Szenior üzleti elemző

Randstad Hungary Kft.

Magyarország egyik vezető bankjához keresünk sz...
Budapest

Business Analyst

RecruIT Kft.

Érdekel az online állandóan változó világa, aho...
Budapest, Pest